Odkurzacz SHA 56, zestaw z AK 20 i AL 101

1 349,00 zł

Odkurzacz akumulatorowy SHA 56 systemu AK oferuje trzy funkcje w jednym. To praktyczne urządzenie jest bardzo wszechstronne. Liście, odpady zielone czy brud można szybko i skutecznie usunąć z trawników, podwórek i podjazdów. Nie są wymagane żadne narzędzia, aby przejść z funkcji odkurzacza w dmuchawę. Innowacyjny, obrotowy uchwyt ze zintegrowaną regulacją prędkości powietrza zapewnia właściwą pozycję we wszystkich trybach pracy. Solidny metalowy rozdrabniacz niezawodnie rozdrabnia zasysany materiał. Dzięki bardzo dużej średnicy otworu wirnika wentylatora, urządzenie można szybko wyczyścić. Ochrona słuchu do tego cichego odkurzacza akumulatorowego SHA 56 nie jest konieczna. W zestawie z akumulatorem AK 20 i ładowarką AL 101.Ergonomiczny, obrotowy uchwyt

Regulowany w zakresie 180° obrotowy uchwyt umożliwia komfortowe trzymanie w obu trybach pracy.
Beznarzędziowe przezbrajanie

Urządzenie można szybko przezbroić z funkcji dmuchawy w funkcję odkurzacza bez używania narzędzi. SHA uruchamia się tylko wtedy, gdy dysze są prawidłowo włożone lub kratka zatrzaśnie się prawidłowo.


Przemyślana konstrukcja worka
Worek do zbierania o pojemności 40 l można opróżnić i ponownie założyć w zaledwie kilku krokach. Worek zbierający wisi na urządzeniu i nie musi być noszony na ramieniu. Bardzo długi zamek błyskawiczny ze sznurkiem umożliwia łatwe otwieranie i opróżnianie worka, nawet w rękawicach roboczych. Dzięki przemyślanej, asymetrycznej konstrukcji worek nadmuchiwany jest tylko z jednej strony. Zapewnia to więcej miejsca na nogi podczas pracy.
Komfortowe czyszczenie
Dzięki bardzo dużej średnicy koła wentylatora, element rozdrabniający jest łatwo dostępny do czyszczenia lub w przypadku zablokowania.


Metalowy rozdrabniacz

Solidny metalowy rozdrabniacz na kole wentylatora skutecznie rozdrabnia zasysany materia

Regulowany pas nośny

Wyściełany, regulowany pasek zwiększa komfort noszenia i odciąża użytkownika. Punkty zawieszenia pasów naramiennych wykonane są z metalu.

Otwór wlotowy dyszy ssącej z bocznymi wgłębieniami
Otwór dyszy ssącej jest wyposażony w boczne wgłębienia. Dzięki czemu zmniejszona jest siła ssania SHA przy samej podłodze lub odkurzanym materiale.

Bezstopniowa regulacja prędkości

Bezstopniowa regulacja prędkości umożliwia bardzo dokładne dopasowanie siły nadmuchu do czyszczonej powierzchni. 

 

 

Dostępność: Wysyłka 3-5 dni roboczych
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top