Agregat prądotwórczy Fogo F 4001 iSE

5 690,00 zł

Agregat prądotwórczy marki Fogo F 4001 iSE to mobilne urządzenie z silnikiem benzynowym Rato R 210 D–Vi o mocy znamionowej 3,2kW ( moc maksymalna 3,5 kW) na prąd jednofazowy . Agregat posiada inwerterową regukacje napięcia , dlatego model ten może byc używany do zasilania najbardziej wymagających urządzen elektronicznych tj. komputerów laptopów, elektronarzędzi,oświetlenia , pomp, odbiorników elektrycznych, wszelkiego rodzaju maszyn bydowlanych wymagających dotępu prądu. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech agregatów inwerterowych jest ich mobilnośc i bardzo kompaktowe i urządzenie posiada chowany uchwyt i klka ułatwiające transport z punkt A do punktu B.
F 4001 iSE wyposażony jest w nowoczesny elektryczny rozrusznik, synchroniczną prądnice o stopniu ochrony IP23 - zapobiega przed przypadkowym dotknięciem oraz natryskiem wody pod dowolnym kątem do 60 stopni od pionu z każdej strony.
Maszyna posiada tryb ekonomiczny to oznacza że pobiera mniej paliwa do ciągłej pracy. Ceche tą zawdziecza  funkcji oszczędzania paliwa poprzez automatyczną redukcje obrotów zależną od spadku obciążenia.
Model ten można łączyć z innymi uagregatami w celu uzyskania jednego zródła poboru energii . Co niesie za sobą dodatkowe korzysci mianowicie moc zespołu prądotwórczego wzrasta podwójnie.
Agregat posiada wejscie do podłączenia go pod akumulator .
Cechy wyróżniające F 4001 iSE:
☑️  lampka niskiego poziomu oleju
☑️  Chowany uchwyt i kółka transportowe.
☑️ Zabezpieczenia przeciążeniowe.
☑️ Inwerterowa regulacja napięcia
☑️ Silnik benzynowy Rata R 210  D–Vi
☑️ Stabilna częstotliwość 50 Hz
☑️ Nisko poziom zakłóceń
☑️ Elektryczny rozruch.
☑️ Cicha praca.
☑️ lekka kompaktowa budowa.
☑️ funkcja oszczędzania paliwa
☑️ funkcja ładowania akumulatora
☑️ Możliwość łączenia dwóch agregatów w jeden zespół prądotwórczu
☑️ Gniazdo 230 V 16A
☑️ Gniazdo USB
☑️  Gniazdo 12 V 16 ADostępność: Wysyłka 1-2 dni robocze
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top