Glebogryzarka SPALINOWA HONDA Silnik Uniwersalna

5 899,25 zł

》GLEBOGRYZARKA CEDRUS 《

Glebogryzarki spalinowe Pubert® serii 400 została stworzone do pracy w każdych warunkach i w każdym rodzaju gleby. Glebogryzarka może pracować na obszarach do 2500 m². Roto 404 jest idealna do regularnej pielęgnacji gleby, z możliwością przewracać dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy. Niezależnie od rodzaju gleby, prowadzenia glebogryzarek serii 400 jest płynne i elastyczne. Wyposażone w 2 biegi do przodu 9w tym 1 transportowy) + 1 wsteczny, ROTO 408 posiada niezawodną, japońską przekładnię zapewniającą trwałość, wydajność i pełną satysfakcję! Dla całkowitej kontroli i dostosowania do każdego rodzaju gleby, wszystkie zęby obracają się w tym samym kierunku co koła. Uchwyt może być dostosowany do własnych potrzeb. Glebogryzarka spalinowa  ROTO 408 posiada również boczną regulację, która pomaga użytkownikowi pozostać z boku maszyny podczas orki (bez ryzyka deptania uprawianej gleby lub podczas pracy w pobliżu ściany, żywopłoty, ogrodzenia ...) Z silnikiem Honda GP160 glebogryzarka ROTO 408 gwarantuje dużą moc potrzebną do pracy w każdych warunkach, przy niskich kosztach inwestycyjnych.

Wyposażenie

✅ Marka Pubert

✅ Szerokość robocza 480 mm

✅ Prędkość obrotowa noży 207,3 obr/min

✅ Pojemność silnika 160 cm³

✅ Max obroty silnika 3600 rpm

✅ Zalecana powierzchnia >2500 m²

✅ Max moc silnika 4,8 KM

✅ Producent silnika Honda

✅ Model silnika GP160

✅ Bieg 2 do przodu(1 do pracy, 1 transportowy), 1 do tyłu

✅ Pojemność zbiornika paliwa 3,1 l

✅ Max głębokość robocza 350 mm
 

✅ Mocny, niezawodny silnik

✅ Najwyższej klasy japońska przekładnia

✅ Duża wydajność pracy,

✅ Budowa i wyposażenie przystosowane do pracy w trudnych warunkach glebowych

✅ Łatwe, intuicyjne sterowanie

 》MOCNY NIEZAWODNY SILNIK《

Uniwersalna glebogryzarka wyposażona jest w mocny czterosuwowy silnik Loncin 6,5 KM o budowie górnozaworowej OHV o pojemności 196 cm3. Glebogryzarka spalinowa posiada noże robocze wykonane z wysokiej jakości stali gwarantują długie i bezproblemowe użytkowanie glebogryzarki Cedrus. Dzięki kołom transportowym, będącym w komplecie, przemieszczanie naszej glebogryzarki jest łatwe i nie wymaga wysiłku


Glebogryzarka Roto 404 jest idealna do regularnej pielęgnacji gleby, z możliwością przewracać dużych powierzchni przy stałej głębokości pracy. Niezależnie od rodzaju gleby, prowadzenia glebogryzarek serii 400 jest płynne i elastyczne.Glebogryzarki spalinowe Pubert® serii 400 została stworzone do pracy w każdych warunkach i w każdym rodzaju gleby. Glebogryzarka może pracować na obszarach do 2500 metrów kwadratowych..

Wyposażone w 2 biegi do przodu (1 do pracy, 1 do transportu) + 1 wsteczny, ROTO 408 posiada niezawodną, japońską przekładnię zapewniającą trwałość, wydajność i pełną satysfakcję! Dla całkowitej kontroli i dostosowania do każdego rodzaju gleby, wszystkie zęby obracają się w tym samym kierunku co koła.Glebogryzarka z silnikiem Honda

Z silnikiem Honda GP160 glebogryzarka ROTO 408 gwarantuje dużą moc potrzebną do pracy w każdych warunkach, przy niskich kosztach inwestycyjnych.

Uchwyt może być dostosowany do własnych potrzeb. Glebogryzarka spalinowa  ROTO 408 posiada również boczną regulację, która pomaga użytkownikowi pozostać z boku maszyny podczas orki (bez ryzyka deptania uprawianej gleby lub podczas pracy w pobliżu ściany, żywopłoty, ogrodzenia ...)

 
 
 
Dostępność: Wysyłka 1-2 dni robocze
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top