PILARKA AKUMULATOROWA STIHL MSA 161 T

1 799,00 zł

Kod producenta: 1254 011 5818

OPIS PRODUKTU

Pilarka Stihl MSA 161 T to lekka pilarka akumulatorowa o bardzo niskim poziomie hałasu, przeznaczona do prac w strefach wymagających zachowania ciszy oraz w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki niewielkiej emisji dźwiękowej nie wymaga używania ochronników słuchu. W porównaniu z poprzednią wersją MSA 161 T ma mocniejszy silnik, a co za tym idzie prękość łańcucha wynosi aż 16 m/s i jest o 40% większa, w porównaniu do swego poprzednika. Zwarta konstrukcja MSA 161 T predestynuje ją przede wszystkim do pielęgnacji drzew w ich koronach, dlatego każdy arborysta powinien mieć ją na uwadze. Pilarka jest dostarczana ze specjalną piłą łańcuchową 1/4'' PM3, która wykazuje bardzo dużą precyzję oraz niewielkie wibracje. Nadmienić warto, iż jej obsługą jest banalnie łatwa. Nie trzeba się martwić przygotowaniem mieszanki paliwowej, należy pamiętać tylko o oleju do smarowania piły łańcuchowej. Dużym udogodnieniem jest zabezpieczona przed zgubieniem nakrętka pokrywy koła napędowego.

Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki.

 

Cechy szczególne:

 

Wygodna obsługa

Nowa koncepcja obsługi z bocznym ryglowaniem i przedłużoną blokadą przepustnicy sprawia, że ​​obsługa jest jeszcze bardziej komfortowa.

 

Silnik elektryczny EC

Nowoczesny silnik elektryczny EC generuje w akumulatorze do 55% więcej mocy i ekonomicznie go eksploatuje, a żywotność akumulatora wzrasta nawet do 70%. Silnik elektryczny EC przekonuje użytkowników małym ciężarem, kompaktowymi wymiarami i niemalże brakiem zużycia mechanicznego.

 

QuickStop Super (Q)

Dodatkowy hamulec zapewniający dodatkowe bezpieczeństwo. Piła łańcuchowa zatrzymuje się natychmiast nie tylko w przypadku odpowiednio mocnego odbicia lub uruchomienia osłony dłoni, lecz także w przypadku zwolnienia tylnego uchwytu pilarki. Ten jedyny w swoim rodzaju hamulec piły łańcuchowej zapewnia doskonałą ochronę we wszystkich pozycjach roboczych.

 

Termosowy korek zbiornika oleju

Przezroczysty zbiornik na olej i jego otwieranie bez użycia narzędzi ułatwia uzupełnianie i kontrolę poziomu oleju.

 

Boczny napinacz piły łańcuchowej

Śruba napinacza obracana jest specjalnym pokrętłem przechodzącym przez pokrywę koła napędowego piły łańcuchowej. Umożliwia to uniknięcie kontaktu dłoni z ostrą piłą łańcuchową i ostrymi zębami zderzaka oporowego.

 

Napięcie znamionowe (V) 36
Technologia akumulatorowa litowo-jonowa PRO
Ciężar bez akumulatora (kg) 2,1
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 84
Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 94
Wartość drgań uchwyt przedni/tylny (m/s2) 2,1/2,2
Prowadnica Rollomatic E (długość cięcia, cm) 30
Piła łańcuchowa Stihl Oilomatic 1/4''P PM3
Boczny napinacz piły łańcuchowej tak
Hamulec piły łańcuchowe QuickStop Super (Q) tak
Praktyczny korek zbiornika oleju tak
Zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe tak
Miękki uchwyt tak
Czas pracy z akumulatorem AP 100 (min) do 18
Czas pracy z akumulatorem AP 200 (min) do 42
Czas pracy z akumulatorem AP 300 (min) do 50
Dostępność: Dostępny w 3-4 dni robocze
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top