Pilarka do gałęzi GTA 26 Akumulatorowa

649,00 zł

Kod producenta: 45150113506

Opis produktu

Akumulatorowa przecinarka do drewna Stihl GTA 26, o mocy 10,8 V, to wszechstronne narzędzie do prac ogrodowych i stolarskich. Doskonale spisze się u użytkowników amatorskich i profesjonalnych. Przecinarka Stihl GTA 26 sprawdzi się podczas pielęgnacji drzew i krzewów, prac stolarskich (np. wycinania precyzyjnych kształtów w deskach) czy codzienniej pielęgnacji ogrodu.

Dzięki krókiej prowadnicy o długości cięcia 10 cm możliwe jest obcinanie nawet grubszych gałęzi. Wspomaga to piła łańcuchowa Stihl PM3 1/4'', która charakteryzuje się niskimi wibracjami oraz dobrą wydajnością cięcia. Zarówno prowadnica, jak piła łańcuchowa są dostępne w naszym sklepie internetowym e-Drwal.

Niewielkie rozmiary przecinarki GTA 26 sprawiają, że jest bardzo lekka (1,2 kg), poręczna i z łatwością mogą ją obsługiwać wszystkie dorosłe osoby. Brak zbiornika oleju do smarowania prowadnicy sprawia, że wyważenie jest wyjątkowo korzystne. Razem z przecinarką GTA 26 dostarczany jest olej biodegradowalny Stihl Multioil Bio do smarowania piły łańcuchowej. Co jakiś czas piła powinna być nim polewana, w celu wydłużenia jej żywotności i zapobieżenia rozciąganiu.

Ergonomiczny uchwyt w przecinarce Stihl GTA 26, został pokryty antypoślizgowym tworzywem, które doskonale leży w dłoni, podobnie jak górna powierzchnia obudowy, którą przytrzymujemy drugą ręką podczas cięcia. Użyte materiały sprawiają, że praca jest wyjątkowo komfortowa i bezpieczna. Za bezpieczeństwo dodatkowo odpowiada uchylna osłona nad piłą łańcuchową, która zapobiega przypadkowemu zranieniu podczas cięcia.

Wskaźnik naładowania akumulatora w przecinarce Stihl GTA 26 został umieszczony z boku urządzenia i jest bardzo łatwo dostępny. Wystarczy nacisnąć przycisk, aby liczba kresek wskazała stan naładowania baterii. Użyty akumulator AS 2 umożliwia pracę do 25 minut lub do 80 cięć (Ø 4 cm). Akumulator jest wyjmowany, dlatego w razie potrzeby można dokupić kolejny, który umożliwi płynną pracę.

Przecinarka Stihl GTA 26 umożliwia beznarzędziową wymianę piły łańcuchowej - wystarczy odkręcić nakrętkę motylkową przytrzymującą osłonę prowadnicy. Wymiana łańcucha zajmuje maksymalnie kilkadziesiąt sekund i nie sprawia najmniejszych trudności.

Urządzenie Stihl GTA 26 jest dostępne w dwóch wariantach: bez akumulatora AS 2 i ładowarki AL 1 oraz w komplecie z akumulatorem i ładowarką. Dzięki temu rozwiązaniu możemy zakupić samo urządzenie, jeśli akumulator i ładowarkę otrzymaliśmy np. z nożycami do krzewów i trawy Stihl HSA 26. Zarówno akumulator AS 2, jak i ładowarka AL 1 są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami systemu AS (poza HSA 25). Pozwoli to zmniejszyć koszty i chronić środowisko. Razem z urządzeniem GTA 26 otrzymujemy bardzo praktyczny i wytrzymały futerał z nylonu (tylko w wariancie z akumulatorem i ładowarką), który umożliwia bezpieczne przechowywanie urządzenia oraz akcesoriów. Dzięki specjalnym otworom, futerał można łatwo zawiesić na ścianie.

W skład zestawu Stihl GTA 26 z akumulatorem i ładowarką wchodzą:

 • 1 x przecinarka Stihl GTA 26
 • 1 x akumulator litowo-jonowy AS 2, 28 Wh, 10,8 V, czas pracy do 25 min
 • 1 x ładowarka AL 1, czas ładowania 55/70 min (80/100%)
 • 1 x prowadnica Light, długość 10 cm
 • 1 x piła łańcuchowa PM3 1/4'', 10 cm
 • 1 x opakowanie 50 ml oleju do smarowania piły łańcuchowej Multioil PLUS
 • 1 x torba transportowa, w kolorze czarnym/pomarańczowym, z przelotkami do montażu na ścianie

W skład zestawu Stihl GTA 26 bez akumulatora i ładowarki wchodzą:
 • 1 x przecinarka Stihl GTA 26
 • 1 x prowadnica Light, długość 10 cm
 • 1 x piła łańcuchowa PM3 1/4'', 10 cm
 • ​1 x opakowanie 50 ml oleju do smarowania piły łańcuchowej Multioil PLUS

Cechy szczególne przecinarki Stihl GTA 26:

Wydajna piła łańcuchowa

Wydajna piła łańcuchowa Stihl Picco Micro 3 tnąca z prędkością 8 m/s gwarantuje przecinarce Stihl GTA 26 bardzo efektywne i czyste cięcie.

Wskaźnik naładowania LED

Dzięki wyraźnemu wyświetlaczowi poziomu naładowania LED użytkownik może w dowolnym momencie i bezproblemowo odczytać bieżący poziom naładowania akumulatora. Wystarczy nacisnąć przycisk przy wyświetlaczu.

Akumulator litowo-jonowy

Lekki i wydajny akumulator 10,8 V systemu AS 2 gwarantuje długi czas pracy i maksymalną wydajność. Akumulator jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami 10,8 V z systemu Stihl AS (poza HSA 25). Pojemość akumulatora 28 Wh. Ciężar 0,22 kg.

Beznarzędziowa wymiana łańcucha

Dzięki pokrywie koła napędowego ze zintegrowaną nakrętką zmiana piły łańcuchowej jest bardzo łatwa. Nie potrzeba używać narzędzi. Ręczne napinanie piły łańcuchowej nie jest potrzebne.

Ruchoma osłona ochronna

Dla zagwarantowanie bezpieczeństwa piła łańcuchowa jest osłonięta asymetryczną, ruchomą pokrywą w zakresie nawet 90 stopni. Użytkownik wyraźnie widzi przecinany element a prowadnica jest użyta w pełnej długości.

Pewny uchwyt

Dzięki ukształtowanemu ergonomicznie gumowanemu uchwytowi, przecinarka Stihl GTA 26 pewnie i wygodnie spoczywaja w dłoni.

Praktyczna torba

Dla wygodnego przenoszenia i przechowywania przecinarka jest oferowania wraz z praktyczną torbą, którą można zamontować również na ścianie.


Poznaj GTA 26 - mocną i poręczną przecinarkę do gałęzi!


Napięcie znamionowe (V) 10,8
Ciężar bez akumulatora (kg) 1,2
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 77
Wartość drgań uchwyt przedni/tylny (m/s2) 2,9/2,8
Długość prowadnicy (cm) 10
Maksymalna średnica gałęzi (mm) -
Czas pracy (min) do 25
Czas ładowania (80% / 100%) (min) 55 / 70
Dostępność: Wysyłka w 24 godziny (dni robocze)
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top