ODKURZACZ OGRODOWY SPALINOWY SH 86

1 539,00 zł 1 559,00 zł

Kod producenta: 42410110922

Wyjątkowo duża moc ssąca. Idealny do oczyszczania dużych powierzchni. Możliwość zastosowania urządzenia jako dmuchawy. Wyposażony w komfortowy system antywibracyjny, dyszę wydmuchową, dyszę płaską i okrągłą.

 

Cechy szczególne:

 

Blokada dźwigni gazu z przyciskiem stop

Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym a pełnym gazem. Odblokowanie następuje poprzez naciśnięcie przycisku stop za pomocą kciuka. Urządzenie jest automatycznie ponownie gotowe do pracy.

 

Silnik STIHL 2-MIX

Podczas procesu przepłukiwania warstwa powietrza nie zawierająca paliwa zostaje umieszczona pomiędzy wydalanymi spalinami a świeżą porcją mieszanki w skrzyni korbowej silnika. Ta powietrzna poduszka redukuje straty paliwa występujące w związku z procesem przepłukiwania cylindra – chroniąc tym samym zdrowie operatora i środowisko naturalne.

 

STIHL System antywibracyjny

System antywibracyjny redukuje przenoszenie wibracji do minimum i zapewnia duży komfort nawet w przypadku długotrwałej pracy.

 

Obsługa jednoręczna, miękki uchwyt

Ergonomiczna konstrukcja miękkiego uchwytu. Umożliwia łatwą i bezpieczną obsługę urządzeń - dłoń przez cały czas spoczywa na uchwycie. Dźwignię gazu można zablokować w dowolnej pozycji pomiędzy biegiem jałowym i pełnym gazem. Stanowi to duże udogodnienie szczególnie w przypadku długotrwałych zastosowań.

 

Pas nośny

Pasy nośne STIHL znacznie ułatwiają pracę, szczególnie podczas długotrwałych zastosowań. Pasy zapewniają dużą swobodę ruchów. W wyposażeniu seryjnym znajduje się każdorazowo pas nośny STIHL odpowiedni do konkretnego modelu urządzenia.(zdj. zbliżone do rzeczywistego)

 

Ręczna pompa paliwowa

Ręczna pompa paliwowa doprowadza paliwo do gaźnika po naciśnięciu przycisku. Dzięki temu zredukowano liczbę pociągnięć linki rozrusznika potrzebną do uruchomienia urządzenia po dłuższym przestoju.

 

STIHL ElastoStart

Ciśnienie sprężania powoduje podczas uruchamiania silników 2-suwowych powstawanie odbić obciążających mięśnie i stawy operatora. W systemie ElastoStart specjalny element amortyzujący umieszczony w uchwycie rozrusznika rozciąga się odpowiednio do działającej siły i umożliwia płynne uruchomienie urządzenia bez szarpnięć.

 

Pojemność skokowa (cm3) 27,2
Ciężar, wraz z akcesoriami (kg) 5,6
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 93
Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 106
Wartość drgań uchwyt przedni / tylny (m/s2) 2,5 / 1,9
Wydajność turbiny (m3/h) w trybie odkurzacza 770
Płynna regulacja obrotów tak
Dysza okrągła tak
Dysza płaska tak
Funkcja dmuchawy tak
Ręczna pompa paliwowa tak
Stihl ElastoStart tak
System antywibracyjny Stihl tak
Silnik Stihl (2-MIX / 4-MIX) 2-MIX
Dostępność: Wysyłka w 24 godziny (dni robocze)

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top