NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 81

1 139,00 zł 1 239,00 zł

Kod producenta: 48120113531

Lekkie i ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL doskonale nadają się do pielęgnacji zieleni wokół domu i w ogrodzie. Ich zaletą jest łatwa i komfortowa obsługa oraz dobra wydajność cięcia. STIHL oferuje kilka modeli z różnymi wariantami listwy tnącej do pielęgnacji różnych żywopłotów.

 

HSE 81 to trwałe, elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w bardzo mocny silnik - 650 W. Przeznaczone do cięcia twardych żywopłotów. Większy zasięg dzięki przestawnemu uchwytowi z 5 pozycjami roboczymi. Dwustronna, szlifowana diamentowo listwa tnąca o dużych odstępach między zębami.

 

Cechy szczególne:

 

Noże wykonywane techniką laserową

Listwy tnące nożyc do żywopłotów wycinane są laserowo i szlifowane za pomocą tarcz diamentowych. Utwardzone krawędzie tnące mogą być poddawane dużym obciążeniom i pozostają ostre przez bardzo długi czas.

 

Uchwyt obrotowy

Uchwyt obrotowy z możliwością zablokowania w 5 pozycjach ze zintegrowanym podłokietnikiem umożliwia precyzyjną, niemęczącą pracę praktycznie w każdej pozycji roboczej.

 

Wielofunkcyjny system włączników

Elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL HSE 61, HSE 71 i HSE 81 są wyposażone w praktyczny, wielofunkcyjny system włączników umożliwiający zwiększenie zasięgu roboczego.

 

Zaczep przewodu elektrycznego

Zaczep przewodu elektrycznego zapobiega przypadkowemu odłączeniu przewodu od gniazdka w razie mocniejszego pociągnięcia.

Porady STIHL: Zabezpieczenie nożyc po pracy

 

Napięcie znamionowe (V) 230
Moc (W) 650
Ciężar (kg) 4,4
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 86
Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 97
Wartość drgań uchwyt przedni/tylny (m/s2) 3,1/2,1
Długość całkowita (cm) 133
Przestawny uchwyt tak
Ilość skoków (1/min) 2800
Długość listwy tnącej (cm) 70
Odstęp między zębami (mm) 36
Dostępność: Dostępny w 3-4 dni robocze
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top