NOŻYCE ELEKTRYCZNE HSE 61

769,00 zł

Kod producenta: 48120113526

Lekkie i ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL doskonale nadają się do pielęgnacji zieleni wokół domu i w ogrodzie. Ich zaletą jest łatwa i komfortowa obsługa oraz dobra wydajność cięcia. STIHL oferuje kilka modeli z różnymi wariantami listwy tnącej do pielęgnacji różnych żywopłotów.

 

Ciche, elektryczne nożyce do żywopłotów wyposażone w silnik o niskim poziomie wibracji i mocy 500 W. Przestawny uchwyt z pięcioma pozycjami roboczymi umożliwia wygodną pracę.

 

Cechy szczególne:

 

Noże wykonywane techniką laserową

Listwy tnące nożyc do żywopłotów wycinane są laserowo i szlifowane za pomocą tarcz diamentowych. Utwardzone krawędzie tnące mogą być poddawane dużym obciążeniom i pozostają ostre przez bardzo długi czas.

 

Uchwyt obrotowy

Uchwyt obrotowy z możliwością zablokowania w 5 pozycjach ze zintegrowanym podłokietnikiem umożliwia precyzyjną, niemęczącą pracę praktycznie w każdej pozycji roboczej.

 

Wielofunkcyjny system włączników

Elektryczne nożyce do żywopłotów STIHL HSE 61, HSE 71 i HSE 81 są wyposażone w praktyczny, wielofunkcyjny system włączników umożliwiający zwiększenie zasięgu roboczego.

 

Zaczep przewodu elektrycznego

Zaczep przewodu elektrycznego zapobiega przypadkowemu odłączeniu przewodu od gniazdka w razie mocniejszego pociągnięcia.

 

Napięcie znamionowe (V) 230
Moc (W) 500
Ciężar (kg) 3,9
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 83
Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 94
Wartość drgań uchwyt przedni/tylny (m/s2) 3,6/3,2
Długość całkowita (cm) 113
Przestawny uchwyt tak
Ilość skoków (1/min) 3200
Długość listwy tnącej (cm) 50
Odstęp między zębami (mm) 29
Dostępność: Dostępny w 3-4 dni robocze
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top