DMUCHAWA AKUMULATOROWA BGA 100

1 775,00 zł 1 869,00 zł

Kod producenta: 48660115900

Dmuchawa Stihl z akumulatorem litowo-jonowym 36 V oferuje użytkownikom moc, swobodę ruchu, dużą wydajność i cichą pracę. Znakomicie nadaje się do prac porządkowych na terenach wymagających ciszy jak przedszkola, szkoły, miejskie ogrody i parki oraz szpitale. Dostępna z mocnym akumulatorem litowo-jonowym 160 Wh i wydajnym silnikiem elektrycznym EC.

 

BGA 100 to przyjemnie cicha, lekka i bardzo mocna dmuchawa akumulatorowa do zastosowań profesjonalnych, szczególnie na terenach miejskich wymagających zachowania ciszy. Okrągła dysza, gumowany uchwyt 2-częściowy, 3-stopniowa regulacja mocy z dodatkową funkcją Boost, płynna regulacja długości dyszy, przelotka do poduszki amortyzującej, ciężar 2,5 kg Możliwość zastosowania z akumulatorami AP z wykorzystaniem kieszeni do pasa z przewodem zasilającym. W przypadku długotrwałej pracy zaleca się stosowanie plecakowego akumulatora AR 3000 z poduszką amortyzującą i hakiem.

 

Zestaw nie zawiera akumulatora i ładowarki.

 

Cechy szczególne:

 

Funkcja Boost

Poprzez przytrzymanie włącznika otrzymujemy pełną moc nadmuchu niezależnie od poprzednio wybranego poziomu mocy. Położenie uchwytu nie musi być zmienione .

 

Regulacja długości dyszy

Dysza regulowana 3-stopniowo odpowiednio do wzrostu użytkownika. Unika się dzięki temu utraty mocy spowodowanej zbyt dużą odległością dyszy urządzenia do podłoża.

 

Przełącznik sterujący mocą

3-stopniowe dopasowywanie mocy w zależności od wykonywanego zadania maksymalizuje wydajność energii. Stopień mocy jest pokazany przez podświetlone diody LED.

 

Przelotka do poduszki amortyzującej

umożliwia zawieszenie urządzenia na poduszce amortyzującej podczas pracy i w czasie przerwy, odciążając tym samym użytkownika.

 

Silnik elektryczny EC

Elektryczny silnik STIHL (EC) regulowany elektronicznie pracuje bez szczotek węglowych i praktycznie nie podlega mechanicznemu zużyciu. Przekonuje wysoką wydajnością, która przewyższa standardowe silniki elektryczne. Przetwarza energię akumulatorową w doskonałą moc.

 

Ciężar bez akumulatora (kg) 2,5
Poziom ciśnienia akustycznego (dB(A)) 80
Poziom mocy akustycznej (dB(A)) 90
Wartość drgań (m/s2) 2,5
Siła nadmuchu (połączenie prędkości powietrza z wydajnością turbiny) (N) 17
Prędkość powietrza (m/s) z dyszą okrągłą / dyszą płaską 63 / -
Wydajność turbiny (m3/h) z dyszą okrągłą / dyszą płaską 840 / -
Maks. prędkość powietrza (m/s) 75
Maks. wydajność turbiny (m3/h) 1040
Dysza okrągła / dysza płaska tak / -
Pas piersiowy / pas biodrowy - / -
Przystawka "odkurzacz" -
System antywibracyjny Stihl -
Dostępność: Wysyłka 3-5 dni roboczych
CA Raty

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top