KOSIARKA SPALINOWA RM 248 T

1 419,00 zł 1 439,00 zł

Kod producenta: 63500113418

Komfortową pracę w ogrodzie zapewnia lekka i poręczna kosiarka spalinowa MB 248 T, wyposażona we wszystko, co jest niezbędne do pielęgnacji trawnika. Obudowa kosiarki MB 248 z mocnej blachy stalowej, składany uchwyt kierujący, centralna regulacja wysokości koszenia i łożyskowane koła zapewnią długotrwałe zadowolenie z użytkowania kosiarki VIKING. Kosiarka jest wyposażona w jednobiegowy napęd kół ułatwiający koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień - wystarczy sięgnąć do dźwigni obsługi i następuje uruchomienie kosiarki.

 

Cechy szczególne:

 

Stabilna konstrukcja ramowa

Trwała rama o wyjątkowo sztywnej konstrukcji nie odkształca się nawet w przypadku najcięższych zastosowań. Składa się z 3 mocnych elementów metalowych. Siła wywierana na uchwyt sterujący związana z obsługą urządzenia jest rozprowadzana bezpośrednio na obudowę - kosiarka reaguje szybko, dzięki czemu można nią łatwo manewrować.

 

Napęd kół

Mechaniczny napęd kół ułatwia koszenie przede wszystkim większych powierzchni i wzniesień. Wystarczy sięgnąć do dźwigni obsługi i następuje uruchomienie kosiarki. W zależności od modelu kosiarki VIKING wyposażone są w jeden lub trzy biegi do jazdy do przodu.

 

Nóż łopatkowy

Nóż łopatkowy wytwarza w aerodynamicznej obudowie bardzo silny strumień powietrza, który unosi trawę przed skoszeniem, a następnie z dużą siłą wdmuchuje skoszoną już trawę do kosza ze zintegrowanym systemem prowadzenia. W efekcie uzyskuje się ładny wygląd trawnika i dobre właściwości koszenia i zbierania.

 

Podwójnie łożyskowane koła

Koła jezdne wyposażone w podwójne łożyska kulkowe zapewniają długie i bezawaryjne użytkowanie. Koła napędowe zostały wyposażone w profile stabilizujące tor i kierunek jazdy kosiarki.

 

Składany uchwyt

Dzięki składanemu uchwytowi kosiarki VIKING można szybko i łatwo transportować, a także przechowywać w ekonomiczny sposób.

 

Zintegrowany wskaźnik napełnienia kosza

Wszystkie kosiarki trawnikowe VIKING z wyrzutem tylnym wskaźnik napełnienia zintegrowany mają z koszem na trawę. Wskaźnik sygnalizuje odpowiedni moment do opróżnienia kosza.

 

Typ silnika B&S Seria 450 E OHV
Pojemność skokowa 125

Moc znamionowa przy rob. 

prędkość obr.

1,8 kW / 2,5 KM

2900 obr./min

Powierzchnia trawnika (m2) do 1200
Szerokość koszenia (cm) 46
Wysokość koszenia (mm) 25-75
Regulacja wysokości koszenia 7-stopniowa (centralna)
Kosz na trawę (l) 55
Mulczowanie -
Prędkość (km/h) 3,7
Rozruch rozrusznik linkowy
Hamulec hamulec silnika
Pojemność miski olejowej (l) 0,5
Materiał obudowy blacha stalowa
Średnica kół przednich/tylnych (mm) 180/200
Gwarantowany poziom mocy akustycznej LwA (dB [A]) 96

Poziom ciśnienia akustycznego LpA (dB [A])

Niepewność pomiarowa KpA (dB [A])

85

1

Poziom drgań ahw (m/s2)

Niepewność pomiarowa K (m/s2)

4,85

2,43

Masa urządzenia (kg) 27
Wymiary dł./szer./wys. (cm) 155 x 52 x 106
Dostępność: Wysyłka w 24 godziny (dni robocze)

Bądź na bieżąco

Dołącz do nas

O nas

Top